پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در تمامی شعب رستوران مک دونالد، بحرین

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

با پیشرفت سریع تکنولوژی و تجهیزات نظارت تصویری، دوربین های آنالوگ قدیمی دیگر قادر به رفع نیازهای امنیتی کاربران نبودند و به تدریج دوربین های مداربسته تحت شبکه جایگزین دوربین های آنالوگ شدند. تمامی شعب رستوران های زنجیره ای McDonalds بحرین (27 شعبه) برای حفاظت بیشتر از مشتریان، دوربین مداربسته تحت شبکه Uniview و راهکارهای هوشمند آن را جایگزین سیستم های قدیمی کردند.

رستوران زنجیره ای McDonald’s بحرین به عنوان یکی از محبوب ترین رستوران ها تلاش می کند تا به مشتریان خود خدمات با کیفیت در محیطی آرام و امن ارائه کند. به همین خاطر، تمامی شعب مک دونالد دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصویر (NVR) یونی ویو را جایگزین سیستم نظارت تصویری آنالوگ قبلی کردند. Uniview تولید کننده ی پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و دارای 13 سال تجربه در ارائه راهکارهای نظارت تصویری هوشمند برای صنایع مختلف می باشد.

نکات مهم در این پروژه:

عملکرد فوق العاده ی WDR: تمامی دوربین های مداربسته UNV دارای محدوده دینامیکی مناسب (120 دسی بل) هستند. این ویژگی از سیاه شدن تصویر در قسمت هایی که تضاد نوری بالایی وجود دارد به خصوص قسمت های ورودی جلوگیری می کند و تصویر واضح و شفاف ارائه می کند.

اطمینان پذیری بالا: تمامی دستگاه های NVR یونی ویو از یک منبع برق قدرتمند اضافه برخوردارند و به کمک ویژگی N+1 hot spare عملکرد صحیح و با ثبات سیستم را تضمین می کنند.

استفاده آسان: اساس عملکرد دوربین های اسپیددام UNV بسیار ساده و کاربرپسند می باشد. کاربر قادر است به کمک کیبوردهای UNV جهت حرکت دوربین های اسپیددام را کنترل کند.

علاوه بر رستورانهای زنجیره ای، Uniview صنایع دیگری را نیز شامل می شود که شامل هتل های درجه یک جهانی، مراکز خرید، سیستم های نظارت شهری، بانک ها، بیمارستان ها، مراکز تحصیلی، کارخانه ها و غیره می باشد. Uniview در ارائه خدمات با کیفیت، راهکارهای هوشمند با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به مشتریان خود در سراسر جهان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه

شهر تروآ یکی از شهرهای تاریخی فرانسه می باشد که مسئولین آن به دلیل کیفیت بالای دوربین مداربسته UNV، قیمت اقتصادی و به صرفه، بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و هماهنگی با سایر برندهای عضو ONVIF محصولات و راهکارهای نظارت تصویری باکیفیت UNV را بهترین انتخاب...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش

کشور مراکش، در ساحل اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار دارد و با داشتن چندین هزار کیلومتر مرز آبی در شمار بهترین مقاصد ساحلی دنیا به شمار می رود. هتل لیکسوس (Lixus) با داشتن 5 هکتار مساحت و امکانات تفریحی مختلف یکی از محبوب ترین هتل های مراکش محسوب می شود که سالانه...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری کاتماندو و بھگتاپور، نپال

تامین امنیت عمومی یکی از مشکلات روبه رشد در شهرها و کشورهای سراسر جهان به شمار می رود. از آنجاییکه شهر ها در سراسر دنیا در حال گسترش و پیشرفت هستند، مشکلات مربوط به تامین امنیت و محافظت از جان و مال مردم نیز بیشتر می شود. Unview راهکارهای نظارت تصویری هوشمندی را برای...

ادامه مطلب