پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در تمامی شعب رستوران مک دونالد، بحرین

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

با پیشرفت سریع تکنولوژی و تجهیزات نظارت تصویری، دوربین های آنالوگ قدیمی دیگر قادر به رفع نیازهای امنیتی کاربران نبودند و به تدریج دوربین های مداربسته تحت شبکه جایگزین دوربین های آنالوگ شدند. تمامی شعب رستوران های زنجیره ای McDonalds بحرین (27 شعبه) برای حفاظت بیشتر از مشتریان، دوربین مداربسته تحت شبکه Uniview و راهکارهای هوشمند آن را جایگزین سیستم های قدیمی کردند.

رستوران زنجیره ای McDonald’s بحرین به عنوان یکی از محبوب ترین رستوران ها تلاش می کند تا به مشتریان خود خدمات با کیفیت در محیطی آرام و امن ارائه کند. به همین خاطر، تمامی شعب مک دونالد دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصویر (NVR) یونی ویو را جایگزین سیستم نظارت تصویری آنالوگ قبلی کردند. Uniview تولید کننده ی پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و دارای 13 سال تجربه در ارائه راهکارهای نظارت تصویری هوشمند برای صنایع مختلف می باشد.

نکات مهم در این پروژه:

عملکرد فوق العاده ی WDR: تمامی دوربین های مداربسته UNV دارای محدوده دینامیکی مناسب (120 دسی بل) هستند. این ویژگی از سیاه شدن تصویر در قسمت هایی که تضاد نوری بالایی وجود دارد به خصوص قسمت های ورودی جلوگیری می کند و تصویر واضح و شفاف ارائه می کند.

اطمینان پذیری بالا: تمامی دستگاه های NVR یونی ویو از یک منبع برق قدرتمند اضافه برخوردارند و به کمک ویژگی N+1 hot spare عملکرد صحیح و با ثبات سیستم را تضمین می کنند.

استفاده آسان: اساس عملکرد دوربین های اسپیددام UNV بسیار ساده و کاربرپسند می باشد. کاربر قادر است به کمک کیبوردهای UNV جهت حرکت دوربین های اسپیددام را کنترل کند.

علاوه بر رستورانهای زنجیره ای، Uniview صنایع دیگری را نیز شامل می شود که شامل هتل های درجه یک جهانی، مراکز خرید، سیستم های نظارت شهری، بانک ها، بیمارستان ها، مراکز تحصیلی، کارخانه ها و غیره می باشد. Uniview در ارائه خدمات با کیفیت، راهکارهای هوشمند با جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا به مشتریان خود در سراسر جهان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب