پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

شهر تروآ یکی از شهرهای تاریخی فرانسه می باشد که مسئولین آن به دلیل کیفیت بالای دوربین مداربسته UNV، قیمت اقتصادی و به صرفه، بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و هماهنگی با سایر برندهای عضو ONVIF محصولات و راهکارهای نظارت تصویری باکیفیت UNV را بهترین انتخاب برای تامین امنیت در این شهر دانستند. دوربین های مداربسته تحت شبکه اسپیددام UNV جایگزین سیستم نظارت تصویری آنالوگ قبلی شدند و در بخش های مختلف از جمله ایستگاه های اتوبوس، پارک ها و بخش های صنعتی نصب شدند. تا کنون بیش از 200 دوربین مداربسته یونی ویو در این شهر نصب شده و این تعداد رو به افزایش می باشد.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

نکات مهم پروژه:

  • تکنولوژی فشرده سازی Ultra265: در تمامی دوربین های مداربسته تحت شبکه UNV تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته Ultra265 به کار برده شده که پهنای باند را تا 95% کاهش می دهد.
  • استاندارد IP67: دوربین های UNV با استاندارد IP67 دارای بالاترین درجه محافظتی در برابر نفوذ آب، گرد و غبار هستند. این ویژگی پایداری عملکرد دوربین را در روزهای بارانی، برفی و یا رطوبت بالا تضمین می کند.

  • ویژگی Starlight: دوربین مداربسته تحت شبکه باکس UNV با ویژگی Starlight قادر است در محیط هایی با لوکس نوری بسیار پایین (لوکس نوری 0.0005) تصاویر رنگی و با کیفیت بالا ارائه کند.
  • مقرون به صرفه: دوربین های مداربسته UNV علی رغم بهره مندی از تکنولوژی های متعدد و عملکرد مطمئن بسیار اقتصادی و به صرفه هستند.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب