پروژه های موفق: نصب دوربین مداربسته در مدرسه ملی ابن خلدون، بحرین

پروژه دوربین مدار بسته
یونی ویو، تولیدکننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری، نقش مهمی در بازار جهانی دارد. تا کنون بیش از 130 کشور جهان از راهکارهای با کیفیت و پایدار Uniview بهره مند شده اند. یکی از پروژه های موفق یونی ویو ارائه راهکار نظارت تصویری برای مدرسه ملی ابن خلدون (IKNS) در بحرین هست. این مدرسه در سال 1983 افتتاح شده و شامل مقاطع تحصیلی دوازده گانه ی مهدکودک تا دبیرستان است. مدرسه ی خصوصی و دو زبانه ی ابن خلدون طبق برنامه آموزشی آمریکا تدریس می کند.
پروژه دوربین مدار بسته

 

راهکارهای بسیار پایدار:

یونی ویو برای مدرسه ابن خلدون راهکار نظارت تصویری همه جانبه فراهم کرده است. در این راهکار 213 دوربین مداربسته در تمامی قسمت های مدرسه مثل راهروها، راه پله ها، زمین بازی، ورودی مدرسه و … نصب شده است. علاوه بر این، دستگاه ضبط تصویر پروژه ای NVR308-64R برای ذخیره سازی، بهترین دوربین مداربسته بولت مدل IPC252ERA-X22DUG، دوربین مداربسته اسپیددام با ویژگی سوپر استارلایت مدل IPC6252SR-X33U نیز در این پروژه به کار رفته است. در اتاق کنترل مرکزی تصاویر تمامی دوربین ها با نرم افزار مدیریت تصاویر EZStation قابل مشاهده هستند.

 

نکات مهم این پروژه:

دستگاه ضبط تصویر NVR308-64R:

5 دستگاه ضبط تصویر NVR308-64R در این پروژه به کار رفته است. 4 دستگاه برای ذخیره سازی و یک دستگاه باقی مانده هم به عنوان NVR پشتیبان محسوب می شود که عملکرد کل سیستم را در شرایط مطمئن و پایدار تضمین می کند.

کاربری آسان:

به دلیل اینکه کارمندان مدرسه ثابت نیستند و هر از گاهی تغییراتی در کادر مدرسه ایجاد می شود، سیستم نظارت تصویری باید دارای عملکرد آسان و بدون نیاز به آموزش باشد تا همگی بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. یونی ویو برای حل این مسئله رابط کاربری گرافیکی (GUI) و نرم افزار مدیریت تصاویر EZStation را به خوبی تنظیم کرده تا به راحتی برای همه ی افراد قابل استفاده باشند.

عملکرد:

تجزیه و تحلیل دقیق و توانایی صرفه جویی در وقت با برخورداری از ویژگی هایی مانند جستجوی هوشمند یک مزیت مهم دوربین مداربسته یونی ویو به حساب می آید.

سرویس Cloud:

این راهکار به کابر این امکان را می دهد که در هر زمان و هر مکان بتواند به راحتی به تصویر آنلاین دوربین یا تصاویر ضبط شده ی آن دسترسی داشته باشد. این موضوع تجربه بسیار خوبی را برای کاربر به ارمغان می آورد.