پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

کشور مراکش، در ساحل اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار دارد و با داشتن چندین هزار کیلومتر مرز آبی در شمار بهترین مقاصد ساحلی دنیا به شمار می رود. هتل لیکسوس (Lixus) با داشتن 5 هکتار مساحت و امکانات تفریحی مختلف یکی از محبوب ترین هتل های مراکش محسوب می شود که سالانه توریست های زیادی را پذیرش می کند. این هتل برای نظارت همه جانبه بر تمامی بخش های هتل و تامین امنیت مسافران محصولات نظارت تصویری باکیفیت UNV و راهکارهای هوشمند آن را انتخاب کرد.

از جمله موارد مهم در این پروژه می توان به پوشش تمامی مناطق داخلی، راهروها، بخش های اصلی، محوطه بیرونی و پارکینگ اشاره کرد. به دلیل رفت و آمدهای مکرر در این هتل، داشتن تصویر واضح و شفاف با کیفیت بالا یک نیاز مهم به شمار می رود. آنالیز هوشمند تصاویر ضبط شده با 9 تکنولوژی متفاوت از جمله تشخیص چهره و شمارش افراد، عملکرد پایدار و بدون نقص در شرایط محیطی با رطوبت بالا از دیگر نیازهای مهم این پروژه محسوب می شوند.

نکات مهم در این راهکار:

  • استاندارد IP67: دوربین های مداربسته UNV با استاندارد IP67 دارای بالاترین درجه محافظتی در برابر نفوذ آب، گرد و غبار هستند. به کمک این ویژگی دوربین در شرایطی با رطوبت بالا به درستی کار می کند.
  • حالت راهرو: به کمک ویژگی Corridor Mode دوربین مداربسته، امکان مشاهده بخش های مفید تصویر در راهروهای طولانی 80% بیشتر از حالت عادی فراهم می شود.
  • عملکرد PoE: دوربین های تحت شبکه UNV از PoE برای تامین برق استفاده می کنند، داشتن یک منبع برق یکسان برای مدیر هتل Lixus بسیار مناسب و کارآمد بود.
  • تکنولوژی Ultra 265: تکنولوژی فشرده سازی Ultra 265 به کار رفته در دوربین های تحت شبکه UNV باعث کاهش هزینه های ذخیره سازی تا 95% می شود.
پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب