پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

کشور مراکش، در ساحل اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار دارد و با داشتن چندین هزار کیلومتر مرز آبی در شمار بهترین مقاصد ساحلی دنیا به شمار می رود. هتل لیکسوس (Lixus) با داشتن 5 هکتار مساحت و امکانات تفریحی مختلف یکی از محبوب ترین هتل های مراکش محسوب می شود که سالانه توریست های زیادی را پذیرش می کند. این هتل برای نظارت همه جانبه بر تمامی بخش های هتل و تامین امنیت مسافران محصولات نظارت تصویری باکیفیت UNV و راهکارهای هوشمند آن را انتخاب کرد.

از جمله موارد مهم در این پروژه می توان به پوشش تمامی مناطق داخلی، راهروها، بخش های اصلی، محوطه بیرونی و پارکینگ اشاره کرد. به دلیل رفت و آمدهای مکرر در این هتل، داشتن تصویر واضح و شفاف با کیفیت بالا یک نیاز مهم به شمار می رود. آنالیز هوشمند تصاویر ضبط شده با 9 تکنولوژی متفاوت از جمله تشخیص چهره و شمارش افراد، عملکرد پایدار و بدون نقص در شرایط محیطی با رطوبت بالا از دیگر نیازهای مهم این پروژه محسوب می شوند.

نکات مهم در این راهکار:

  • استاندارد IP67: دوربین های مداربسته UNV با استاندارد IP67 دارای بالاترین درجه محافظتی در برابر نفوذ آب، گرد و غبار هستند. به کمک این ویژگی دوربین در شرایطی با رطوبت بالا به درستی کار می کند.
  • حالت راهرو: به کمک ویژگی Corridor Mode دوربین مداربسته، امکان مشاهده بخش های مفید تصویر در راهروهای طولانی 80% بیشتر از حالت عادی فراهم می شود.
  • عملکرد PoE: دوربین های تحت شبکه UNV از PoE برای تامین برق استفاده می کنند، داشتن یک منبع برق یکسان برای مدیر هتل Lixus بسیار مناسب و کارآمد بود.
  • تکنولوژی Ultra 265: تکنولوژی فشرده سازی Ultra 265 به کار رفته در دوربین های تحت شبکه UNV باعث کاهش هزینه های ذخیره سازی تا 95% می شود.
پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در تمامی شعب رستوران مک دونالد، بحرین

  با پیشرفت سریع تکنولوژی و تجهیزات نظارت تصویری، دوربین های آنالوگ قدیمی دیگر قادر به رفع نیازهای امنیتی کاربران نبودند و به تدریج دوربین های مداربسته تحت شبکه جایگزین دوربین های آنالوگ شدند. تمامی شعب رستوران های زنجیره ای McDonald's بحرین (27 شعبه) برای حفاظت بیشتر...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه

شهر تروآ یکی از شهرهای تاریخی فرانسه می باشد که مسئولین آن به دلیل کیفیت بالای دوربین مداربسته UNV، قیمت اقتصادی و به صرفه، بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و هماهنگی با سایر برندهای عضو ONVIF محصولات و راهکارهای نظارت تصویری باکیفیت UNV را بهترین انتخاب...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری کاتماندو و بھگتاپور، نپال

تامین امنیت عمومی یکی از مشکلات روبه رشد در شهرها و کشورهای سراسر جهان به شمار می رود. از آنجاییکه شهر ها در سراسر دنیا در حال گسترش و پیشرفت هستند، مشکلات مربوط به تامین امنیت و محافظت از جان و مال مردم نیز بیشتر می شود. Unview راهکارهای نظارت تصویری هوشمندی را برای...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته برای مسجد الحسن ثانی، مراکش

مسجد الحسن الثانی بزرگترین مسجد آفریقا و یکی از 5 مسجد برتر دنیاست که در سال 1993 در کازابلانکا (مراکش) ساخته شد. این مجموعه ی مذهبی و فرهنگی در کنار اقیانوس اطلس واقع شده است. برای ساخت این بنا با مساحتی حدود 9 هکتار، تقریبا 600 میلیون دلار هزینه شده است. ساکنان...

ادامه مطلب