پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته UNV در بزرگترین نمایشگاه ماشین انگلیس

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

نمایشگاه ماشین Station Wagon در پیتربورو، یکی از بزرگترین نمایشگاه های ماشین انگلیس است که بیش از هزاران ماشین در انبار آن وجود دارد. این نمایشگاه برای نظارت همه جانبه به بخش های مختلف و جلوگیری از دزدی نیاز به یک سیستم نظارت تصویری مطمئن و قدرتمند داشت.

محصولات نظارت تصویری UNV به دلیل کیفیت بالا، عملکرد عالی و پشتیبانی فنی پیشنهاد شده انتخاب شدند. Uniview در این راهکار نظارت تصویری خرید دوربین مداربسته اسپیددام 8 مگاپیکسل، دوربین 8 مگاپیکسل Fisheye، دوربین تحت شبکه 5 مگاپیکسل سری StarView به همراه دستگاه 64 کانال را پیشنهاد کرد که تصاویر همگی این دوربین ها از طریق مانیتورهای بخش کنترل مرکزی قابل مشاهده و کنترل هستند.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

نکات مهم این پروژه:

تصویربرداری رنگی در شب: دوربین مداربسته تحت شبکه باکس UNV سری StarView+ قابلیت ارائه تصاویر رنگی و باکیفیت بالا را در محیط هایی با نور بسیار کم (لوکس نوری 0.0005) دارد.

تصاویر پانورامای 360 درجه: دوربین آی پی Fisheye یونی ویو با امکان پوشش تمامی مناطق و ارائه تصاویر 360 درجه گزینه ی بسیار خوبی برای پوشش فضاهای وسیع می باشد. یکی دیگر از مزیت های کاربردی این دوربین میکروفون داخلی می باشد.

NVR با عملکرد مطمئن و قدرتمند: NVR یونی ویو با قابلیت ذخیره سازی فوق العاده، بسیار قدرتمند و انعطاف پذیر هستند. این NVR ها باعث صرفه جویی در پهنای باند و فضای ذخیره سازی تا 75٪ می شوند.

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب