پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته برای مسجد الحسن ثانی، مراکش

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

مسجد الحسن الثانی بزرگترین مسجد آفریقا و یکی از 5 مسجد برتر دنیاست که در سال 1993 در کازابلانکا (مراکش) ساخته شد. این مجموعه ی مذهبی و فرهنگی در کنار اقیانوس اطلس واقع شده است. برای ساخت این بنا با مساحتی حدود 9 هکتار، تقریبا 600 میلیون دلار هزینه شده است. ساکنان مراكش در ساخت این مسجد از جدیدترین فن آوری ها و تکنولوژی های روز دنیا استفاده کردند و امروزه این شاهکار منحصر به فرد به “هشتمین شگفتی جهان” شهرت دارد.

Uniview، به عنوان یکی از 6 تولید کننده برتر سیستم های نظارت تصویری در جهان، راهکارهای نظارت تصویری کامل و هوشمندی را برای محافظت از این مکان مقدس فراهم کرده است.

نکات مهم این پروژه:

دوربین های سری StarViewیونی ویو در این پروژه از دوربین های مداربسته بولت سوپر استارلایت با امکان ضبط تصاویر شفاف و رنگی در محیط هایی با نور بسیار کم (تا لوکس نوری 0.0005) استفاده کرده است.

Ultra265: به عنوان یک تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته، Ultra265 می تواند در مقایسه با H.264 پهنای باند دوربین مداربسته را تا 95٪ کاهش دهد که این امر باعث صرفه جویی چشمگیری در هزینه ها نیز می گردد.

ویژگی های هوشمندتمامی قسمت های این مسجد با دوربین های مدار بسته هوشمند UNV تحت پوشش قرار گرفتند. به کمک ویژگی های هوشمند دوربین های تحت شبکه یونی ویو ازجمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، شمارش افراد و … نظارت همه جانبه و دقیق در هر لحظه و هرمکان امکان پذیر می باشد. علاوه بر این زمانی که کاربران بازپخش (playback) را مشاهده می کنند امکان جستجوی هوشمند بر اساس پارامترهای هوشمند نیز برای آنها مهیا می گردد و می توانند به سرعت به ویدئوی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

پشتیبانی از PoEدوربین های آی پی Uniview با پشتیبانی از 250 متر PoE (انتقال برق و اطلاعات بر روی کابل شبکه)، مشکلات و سختی های کابل کشی در ساختمانهای مرتفع را برطرف کرده اند.

استاندارد IP67 (ضد آب، گرد و غبار): از آنجاییکه مسجد الحسن ثانی در کنار اقیانوس قرار گرفته و رطوبت و نمک زیادی در این محیط وجود دارد، نیاز شدیدی به تجهیزات نظارت تصویری ضدآب وجود داشت. دوربین های مدار بسته UNV با پشتیبانی از استاندارد IP67 (ضد آب، گرد و غبار) عملکرد بدون نقص سیستم نظارت تصویری را در این شرایط تضمین می کنند.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در تمامی شعب رستوران مک دونالد، بحرین

  با پیشرفت سریع تکنولوژی و تجهیزات نظارت تصویری، دوربین های آنالوگ قدیمی دیگر قادر به رفع نیازهای امنیتی کاربران نبودند و به تدریج دوربین های مداربسته تحت شبکه جایگزین دوربین های آنالوگ شدند. تمامی شعب رستوران های زنجیره ای McDonald's بحرین (27 شعبه) برای حفاظت بیشتر...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: سیستم نظارت شهری تروآ، فرانسه

شهر تروآ یکی از شهرهای تاریخی فرانسه می باشد که مسئولین آن به دلیل کیفیت بالای دوربین مداربسته UNV، قیمت اقتصادی و به صرفه، بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و هماهنگی با سایر برندهای عضو ONVIF محصولات و راهکارهای نظارت تصویری باکیفیت UNV را بهترین انتخاب...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل لیکسوس، مراکش

کشور مراکش، در ساحل اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه قرار دارد و با داشتن چندین هزار کیلومتر مرز آبی در شمار بهترین مقاصد ساحلی دنیا به شمار می رود. هتل لیکسوس (Lixus) با داشتن 5 هکتار مساحت و امکانات تفریحی مختلف یکی از محبوب ترین هتل های مراکش محسوب می شود که سالانه...

ادامه مطلب