پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، مکزیک

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

حفاظت از جان و مال شهروندان یک مسئله حیاتی برای مسئولین شهرها محسوب می شود که روز به روز به اهمیت آن افزوده می شود. دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، با صداقت و مسئولیت پذیری، از طریق یک فعالیت مستمر در نوسازی و حرفه ای سازی نیروهای پلیس و مشارکت در پیشگیری از جرم و احترام به حقوق بشر، از مردم یوکاتان محافظت می کند. Uniview راهکارهای نظارت تصویری کاملی را برای دستیابی به بالاترین سطح کیفیت و الزامات امنیتی برای این دبیرخانه فراهم کرده است.

Uniview طیف وسیعی از دوربین های مداربسته تحت شبکه با کیفیت بالا را به دبیرخانه شورای عالی Merida ارائه کرد. با توجه به مکان مورد استفاده، دوربین مدار بسته اسپیددام با سرعت گردش بالا، دوربین مداربسته بولت یا دوربین مداربسته تحت شبکه دام ضدضربه به کار برده شدند. برای فراهم کردن امنیت در مناطق حساس مدل های خاصی از دوربین مداربسته آی پی به خوبی به کار برده شدند. علاوه بر کیفیت تصویر عالی و عملکرد آسان، دستگاه ضبط تصویر NVR یونی ویو به دلیل داشتن سیستم سازگار و انعطاف پذیر، امکان ادغام آسان در سیستم های مدیریت امنیتی موجود را فراهم می کنند.

با استفاده از دستگاه های UNV، می توان یک منطقه بزرگ را تنها از طریق یک واحد کنترل کرد که این ویژگی بسیار کارآمد است. یکی از مهم ترین ویژگی های دوربین مداربسته یونی ویو عملکرد WDR و طراحی با کیفیت بالا می باشد.
ویژگی WDR وضوح و کیفیت بالای تصویر را در زمانی که تضاد نوری بالا (برای مثال نور زیاد ورودی ساختمان دبیرخانه) در محیط وجود دارد را تضمین می کند و از سیاه شدن تصویر جلوگیری می نماید. دستگاه های UNV با داشتن پوشش مناسب و پشتیبانی از استاندارد IP67 (ضد آب، گرد و غبار) برای مناطق گرمسیری و آب و هوای شرجی مناسب هستند. محصولات باکیفیت UNV قادرند بدون نقص به مدت سه سال مداوم به فعالیت خود ادامه دهند. تمامی محصولات تحت شبکه UNV از تکنولوژی فشرده سازی منحصر به فرد Ultra265 بهره می برند که موجب کاهش 95 درصدی حجم ذخیره سازی و 75 درصدی هزینه ی ذخیره سازی می شوند. حتی اگر پهنای باند در مریدا محدود باشد، ویدئوهای چندین دوربین به راحتی قابل انتقال می باشند.

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب