پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته هوشمند در شهرک Razeen ابوظبی، امارات

پروژه های موفق یونی ویو

ابوظبی پایتخت کشور امارات متحده عربی و یکی از معروف ترین شهرهای صنعتی دبی می باشد. به دلیل وجود کارخانجات متعدد در ابوظبی تعداد زیادی شهرک مسکونی با بیش از 100 هزار ساکن در این منطقه وجود دارد.

بعد از حل مشکل مسکن کارگران، نگرانی برای تامین امنیت این شهرک ها و ساکنین آنها بوجود آمد چرا که در این مناطق علاوه بر تعداد بالای ساکنین، اماکن عمومی مختلف مانند مراکز خرید، رستورانها، اماکن رفاهی، مساجد و … وجود داشت.

برای حل مشکل تامین امنیت در این مناطق دوربین های مداربسته UNV انتخاب شدند. Uniview با ارائه راهکار های نظارت تصویری هوشمند مناسب این منطقه چالش های امنیتی این مناطق را حل کرد. در راهکار ارائه شده از طرف Uniview بیش از 1200 دوربین مداربسته هوشمند، چندین دستگاه NVR 516 کانال برای مدیریت و ذخیره سازی و 2 دستگاه سرور یکپارچه سازیUnicorn  وجود دارد.

پروژه های موفق یونی ویو

نکات مهم در این راهکار:

  • قابلیت ذخیره سازی و رمزگشایی قوی: دستگاه ضبط تصویر (NVR) 516 کانال یونی ویو امکان اتصال 16 هارددیسک با قابلیت افزایش تا 48 هارددیسکرا دارد. همچنین می تواند تا 112 کانال با کیفیت HD را همزمان رمزگشایی کند.

 

  •  ویژگی های هوشمند: دوربین های مداربسته هوشمند UNV تمامی بخش های این شهرک ها را تحت پوشش خود قرار دادند. ویژگی های هوشمند این دوربین ها از جمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، شمارش افراد و … به کاربران کمک می کنند تا مدیریت بهتری داشته باشند.

 

  •  سرور یکپارچه سازی قدرتمند Unicorn: nیک پلتفرم نظارت تصویری هوشمند است که دارای ذخیره سازی مطمئن و پایدار، ارتباط قدرتمند، خروجی های تصویر متنوع و مدیریت جامع می باشد. از ویژگی های این سرور می توان به پشتیبانی از تکنولوژیRAID 0,1,5,6,10، امکان اتصال 16 هارددیسک با قابلیت ارتقاء تا 48 هارددیسک، مدیریت 2000 دوربین/1000 دستگاه و دسترسی 100 کاربر به صورت همزمان را دارد.
پروژه های موفق یونی ویو

 

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب