پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در بانک BICEC، کامرون

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

بانک BICEC در سال 1997 تاسیس شد و یکی از 3 بانک برتر در کامرون با سهامداران اصلی گروه بانکی BPCE فرانسه و دولت کامرون است. شعبه مرکزی مستقر در دوالا می باشد و دارای 39 شعبه در سراسر کامرون است. Uniview برای شعبه مرکزی و دو شعبه در دوالا راهکارهای نظارت تصویری فراهم کرده است.

راهکارها:

Uniview راهکار نظارت تصویری کامل برای بانک BICEC فراهم کرده است. بیش از 500 دوربین مداربسته در تمامی گوشه های ساختمان بانک به خصوص در بخش های ورودی و خروجی اصلی، صندوق ها، پارکینگ های زیرزمینی و … نصب شدند. از آنجاییکه تعداد دوربین های نصب شده در این بانک زیاد بود، برای مدیریت تمامی دستگاه ها NVR516 به کاربرده شد تا نیاز به ذخیره سازی و رمزگشایی را به خوبی برطرف کند.

نکات مهم:

  • کیفیت عالی و ثبات سیستم: کیفیت عالی و نیاز به یک سیستم مطمئن و پایدار اصلی ترین دلایلی بودند که بانک BICEC تصمیم گرفت تا دوربین های مدار بسته UNV را جایگزین سیستم نظارت تصویری قبلی کند. از زمان نصب دوربین مداربسته تحت شبکه UNV هیچ خطایی در عملکرد دستگاه ها اتفاق نیفتاده است.

 

  • سطح بالای یکپارچگی داده ها: فیلم های ویدئویی برای پروژه نظارت تصویری بانک از اهمیت ویژه ای برخوردارند؛ دستگاه NVR516 یونی ویو با طراحی سخت افزاری ویژه و پشتیبانی از RAID قادر است تا به خوبی از داده ها محافظت کند.

 

  • قابلیت ذخیره سازی و رمزگشایی قوی: دستگاه NVR516 یونی ویو به تنهایی از 16 هارددیسک پشتیبانی کند و تا 48 هارددیسک قابل ارتقا می باشد. NVR516 می تواند تا 112 کانال HD را رمزگشایی کند و به طور کامل نیاز بانک را در مرکز کنترل برآورده کند.

 

  • عملکرد: دستگاه های Uniview با پشتیبانی از ویژگی های هوشمند ازجمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، تشخیص اشیاء مفقود شده، تشخیص جابجایی اشیاء و … اطلاعات بسیار دقیقی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند. این امر تا حد زیادی سطح امنیت بانک و همچنین کارایی فعالیت های امنیتی روزانه را بهبودمی بخشد.

به زودی تمامی شعب این بانک به دوربین های مداربسته UNV مجهز می شوند و بوسیله سیستم مدیریتی یکپارچه یونی ویو مدیریت می شوند تا علاوه بر تامین امنیت شعب، سریع ترین عملکرد را در شرایط اضطراری داشته باشند.

امروزه Uniview برای بیش از 140 کشور جهان محصولات نظارت تصویری و راهکارهای هوشمند فراهم کرده است. Uniview به عنوان یکی از 6 تولید کننده برتر نظارت تصویری در بازار جهانی با 13 سال تجربه در این صنعت، هرگز از هیچ تلاشی برای ارائه ی محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتماد به مشتریان جهانی خود دریغ نمی کند.

پشتیبانی Uniview از پروفایل T استاندارد جهانی ONVIF

  Uniview عضو کامل استاندارد جهانی ONVIF است که با افتخار از ماموریت ONVIF برای فراهم کردن و بهبود رابط های استاندارد برای همکاری مؤثر محصولات امنیتی تحت شبکه پشتیبانی می کند. ONVIF در سال 2008 توسط اکسیس، بوش و سونی ایجاد شده است و دارای یک بستر عضویت قوی در شش قاره...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، مکزیک

  حفاظت از جان و مال شهروندان یک مسئله حیاتی برای مسئولین شهرها محسوب می شود که روز به روز به اهمیت آن افزوده می شود. دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی مریدا، با صداقت و مسئولیت پذیری، از طریق یک فعالیت مستمر در نوسازی و حرفه ای سازی نیروهای پلیس و مشارکت در پیشگیری از...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در موزه Memory and Tolerance، مکزیک

موزه نه تنها نهادی است که به آثار هنری اهمیت میدهد، بلکه برای یادآوری و الهام بخشیدن به افراد جامعه یک بخش حیاتی و مهم محسوب می شود. موزه ی “Memory and Tolerance” یک موزه ی بسیار محبوب در مکزیک است. در این موزه حوادث تاریخی و جنایات انجام شده توسط انسانها به نمایش...

ادامه مطلب

دوربین مداربسته یونی ویو سری +StarView

  Uniview، تولیدکننده ی پیشرو در زمینه محصولات نظارت تصویری باکیفیت در جهان، سری جدید محصولات خود به نام +StarView را معرفی کرد که به سطح جدیدی از عملکرد در نور بسیار کم رسیده است. در سری +StarView سنسورهای "1/1.8 سونی به کار رفته است که دوربین را قادر می سازد تا در...

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: یکپارچه سازی بیش از 3500 دوربین مداربسته در پروژه پست اکسپرس J&T

  سرور مدیریت تصاویر یکی از اصلی ترین اجزای هر سیستم نظارت تصویری می باشد. سرور منحصر به فرد یونی ویو که Unicorn نام دارد برای راهکارهایی تا بیش از 3000 دوربین مدار بسته گزینه بسیار مناسبی می باشد. Unicorn یک پلتفرم مدیریتی مطمئن و مقیاس پذیر است که با مدیریت، ذخیره...

ادامه مطلب