پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در بانک BICEC، کامرون

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

بانک BICEC در سال 1997 تاسیس شد و یکی از 3 بانک برتر در کامرون با سهامداران اصلی گروه بانکی BPCE فرانسه و دولت کامرون است. شعبه مرکزی مستقر در دوالا می باشد و دارای 39 شعبه در سراسر کامرون است. Uniview برای شعبه مرکزی و دو شعبه در دوالا راهکارهای نظارت تصویری فراهم کرده است.

راهکارها:

Uniview راهکار نظارت تصویری کامل برای بانک BICEC فراهم کرده است. بیش از 500 دوربین مداربسته در تمامی گوشه های ساختمان بانک به خصوص در بخش های ورودی و خروجی اصلی، صندوق ها، پارکینگ های زیرزمینی و … نصب شدند. از آنجاییکه تعداد دوربین های نصب شده در این بانک زیاد بود، برای مدیریت تمامی دستگاه ها NVR516 به کاربرده شد تا نیاز به ذخیره سازی و رمزگشایی را به خوبی برطرف کند.

نکات مهم:

  • کیفیت عالی و ثبات سیستم: کیفیت عالی و نیاز به یک سیستم مطمئن و پایدار اصلی ترین دلایلی بودند که بانک BICEC تصمیم گرفت تا دوربین های مدار بسته UNV را جایگزین سیستم نظارت تصویری قبلی کند. از زمان نصب دوربین مداربسته تحت شبکه UNV هیچ خطایی در عملکرد دستگاه ها اتفاق نیفتاده است.

 

  • سطح بالای یکپارچگی داده ها: فیلم های ویدئویی برای پروژه نظارت تصویری بانک از اهمیت ویژه ای برخوردارند؛ دستگاه NVR516 یونی ویو با طراحی سخت افزاری ویژه و پشتیبانی از RAID قادر است تا به خوبی از داده ها محافظت کند.

 

  • قابلیت ذخیره سازی و رمزگشایی قوی: دستگاه NVR516 یونی ویو به تنهایی از 16 هارددیسک پشتیبانی کند و تا 48 هارددیسک قابل ارتقا می باشد. NVR516 می تواند تا 112 کانال HD را رمزگشایی کند و به طور کامل نیاز بانک را در مرکز کنترل برآورده کند.

 

  • عملکرد: دستگاه های Uniview با پشتیبانی از ویژگی های هوشمند ازجمله تشخیص چهره، تشخیص عبور از خط، تشخیص ورود به منطقه غیرمجاز، تشخیص اشیاء مفقود شده، تشخیص جابجایی اشیاء و … اطلاعات بسیار دقیقی را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهند. این امر تا حد زیادی سطح امنیت بانک و همچنین کارایی فعالیت های امنیتی روزانه را بهبودمی بخشد.

به زودی تمامی شعب این بانک به دوربین های مداربسته UNV مجهز می شوند و بوسیله سیستم مدیریتی یکپارچه یونی ویو مدیریت می شوند تا علاوه بر تامین امنیت شعب، سریع ترین عملکرد را در شرایط اضطراری داشته باشند.

امروزه Uniview برای بیش از 140 کشور جهان محصولات نظارت تصویری و راهکارهای هوشمند فراهم کرده است. Uniview به عنوان یکی از 6 تولید کننده برتر نظارت تصویری در بازار جهانی با 13 سال تجربه در این صنعت، هرگز از هیچ تلاشی برای ارائه ی محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتماد به مشتریان جهانی خود دریغ نمی کند.

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب