نمایشگاه ایپاس 2019

 

نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از آن نمایشگاه هر ساله در مهر ماه برگزار می گردد و شرکتها در زمینه سیستم های نظارت تصویری، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمل و نقل، تسلیحات و مهمات، یونیفرم و لباس های ویژه، ترافیک، ایمنی آتش نشانی، امداد و نجات و … در آن شرکت می کنند.

تاریخ برگزاری نمایشگاه ایپاس 2019 تهران، از تاریخ 8 الی 11 مهر ماه (دوشنبه تا پنجشنبه) می باشد که در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می گردد.

فن آوران امن یاشار نماینده انحصاری محصولات نظارت تصویری UNV در ایران و همچنین تولیدکننده دوربین مداربسته ساخت ایران UNV در هجدهمین نمایشگاه ایپاس 98 شرکت می نماید.

فن آوران امن یاشار در این نمایشگاه از جدیدترین راهکارهای مانیتورینگ و یکپارچه سازی سیستم های نظارت تصویری UNV ساخت ایران رونمایی می نماید. همچنین در این نمایشگاه جدیدترین محصولات تولید ملی، ویژگی های دوربین های مداربسته و NVR یونی ویو، نرم افزارهای مدیریت تصاویر دوربین های مداربسته تحت شبکه، راهکارهای نظارت تصویری هوشمند UNV به نمایش گذاشته خواهند شد. 

زمان نمایشگاه ایپاس: 8 تا 11 مهر، ساعت 9 صبح الی 18

مکان نمایشگاه ایپاس: تهران، خیابان شهید بهشتی، مصلی امام خمینی (ره)، غرفه A2

مشتاقانه منتظر حضور گرمتان هستیم. 

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب