اولین دستگاه NVR هیبریدی یونی ویو

دستگاه ضبط تصاویر هیبریدی (Hybrid NVR)

دستگاه ضبط تصویر NVR201-04U و NVR201-08Q جدیدترین مدل دستگاه ضبط تصاویر هیبریدی می باشند که برای ضبط تصاویر هر دو مدل دوربین مداربسته تحت شبکه و آنالوگ به کار برده می شوند. این دو مدل NVR اولین دستگاه ضبط تصاویر هیبریدی یونی ویو می باشند. داخل این دستگاه NVR، انکودر (رمزگشا) قرار گرفته شده و به کمک آن دستگاه قادر است تصاویر ضبط شده را تا رزولوشن 5 مگاپیکسل پردازش کند. کاربران می توانند تعداد کانال دوربین آنالوگ و یا دوربین مداربسته IP را بسته به نیاز خود انتخاب کنند. به کمک تکنولوژی رمزگذاری منحصر به فرد یونی ویو، پهنای باند و فضای ذخیره سازی به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند که راهکاری بسیار مناسب برای منازل مسکونی، فروشگاه ها و هتل ها می باشد. یونی ویو سعی دارد تا با ترکیب و نوآوری، نظارت را ساده تر و موثرتر کند.

نکات مهم دستگاه NVR هیبریدی:

 

 انعطاف پذیری: ورودی ویدئو کامپوزیتی، انتقال اطلاعات تا 500 متر

 

یونی ویو برای انعطاف پذیر کردن دستگاه ضبط تصویر هیبریدی برای کاربران، تنظیمات حالت ویدئو را ثابت نکرده تا کاربر بتواند بنا به نیاز خود تنظیمات را تغییر بدهد. دستگاه NVR هیبریدی همچنین از انتقال اطلاعات تا 500 متر نیز پشتیبانی می کند که همین امر باعث صرفه جویی زیاد در هزینه ها می گردد.

 

سازگاری: 5 در 1، پشتیبانی از ONVIF

 

دستگاه NVR هیبریدی یونی ویو از تمام دوربین های مداربسته تحت شبکه، TVI ،AHD ،CVI و CVBS موجود در بازار پشتیبانی می کند. دوربین های IP که عضو ONVIF هستند به راحتی می توانند به این دستگاه NVR متصل شوند. با وجود این قدرت سازگاری بالا، کاربران در زمان انتخاب دوربین مداربسته گزینه های بیشتری را در اختیار دارند.

 

 قدرتمندی: رمزگذاری تا رزولوشن 5 مگاپیکسل، رمزگشایی تا رزولوشن 8 مگاپیکسل

 

دستگاه NVR هیبریدی یونی ویو با داشتن SoC (سیستم روی تراشه) قدرتمند و قابلیت رمزگذاری جریان های ویدئویی خروجی تا رزولوشن 5 مگاپیکسل و رمزگذاری جریان های ویدئویی آنلاین تا 2 مگاپیکسل بهترین تجربه ی نظارت ویدئویی را برای کاربران فراهم می کند. این NVR قادر است جریان های ویدئویی را تا رزولوشن 8 مگاپیکسل رمزگشایی کند.