تکنولوژی منحصر به فرد LightHunter یونی ویو

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

اصلی ترین هدف هر سیستم نظارت تصویری مشاهده تصاویر واضح و با کیفیت در هر زمان و هر مکانی می باشد. دوربین ها برای ضبط تصاویر رنگی با وضوح بالا در شرایط نوری مختلف باید به درستی تنظیم شده باشند. تکنولوژی LightHunter به کار رفته در دوربین مداربسته UNV به همراه سنسورهای بزرگتر دارای حساسیت بالاتری هستند و میزان روشنایی تصویر را به میزان قابل توجهی بهبود می بخشد و باعث می شود دوربین در هر شرایط نوری، تصاویر بسیار واضح و شفاف ارائه کند.

تکنولوژی منحصر به فرد U-ISP یونی ویو، وضوح و درخشندگی تصاویر را بهبود می بخشد. U-ISP دارای نسل جدیدی از تکنولوژی کاهش نویز است تا نسبت نویز سیگنال و کاهش تار بودن تصویر را بهبود ببخشد. این موضوع به طور مؤثری باعث کاهش تار بودن تصویر در حین حرکت می شود و تضمین می کند که تصویر به صحنه واقعی بازگردد. با استفاده از مزایای سخت افزاری و نرم افزاری، تکنولوژی LightHunter تصویری واضح، باکیفیت، با جزئیات کامل و نور مناسب در محیط هایی با نور بسیار کم را تضمین می کند.

چالش ها و راهکارها:
در محیط هایی با نور کم، به کمک تکنولوژی IR میتوان به تصویری با کیفیت بالا دست پیدا کرد درحالیکه ممکن است این تصویر اطلاعات رنگی خود را از دست داده و تصاویر سیاه و سفید باشند. تکنولوژی LightHunter به کار رفته در دوربین های معمولی اطلاعات مهم تصاویر مثل شماره پلاک خودروها، رنگ، برند خودروهای نقلیه، ویژگی های ظاهری افراد مثل فرم صورت، رنگ مو، قد، رنگ لباس و … را برای کاربر فراهم می کند تا در صورت بروز حادثه اطلاعات کافی برای بررسی و تجزیه و تحلیل در اختیار کاربر قرار بگیرد.
Uniview برای حل این مشکل منابع قابل توجهی را به تحقیق و توسعه درمورد این تکنولوژی اختصاص داد و اکنون تکنولوژی LightHunter به کار برده شده در دوربین مداربسته تحت شبکه یونی ویو تصاویر شفاف و باکیفیت را به همراه تمامی جزئیات، روشنایی و رنگ واقعی ارائه می دهد.

الگوریتم نسل جدید U-ISP یونی ویو مزایای بسیاری از قبیل کاهش تار بودن تصویر، کاهش نویز و همچنین افزایش وضوح تصویر را به همراه دارد که باعث بهبود وضوح و درخشندگی تصاویر می شوند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، یک فرد در حال سرقت کیف پول از یک خودرو می باشد. تصویر دوربین مداربسته معمولی پر از برفک، سیاه و سفید و غیرواضح است در حالیکه تصویر دوربین تحت شبکه یونی ویو واضح، رنگی و با جزئیات بیشتر می باشد که همگی به دلیل به کار بردن تکنولوژی LightHunter در این محصول می باشد.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو
برنامه واقعی:
تکنولوژی LightHunter نیازهای نظارتی کاربران را برای ارائه تصاویر با کیفیت بالا و دارای جزئیات کافی در طول شبانه روز برآورده می کند. از دوربین های LightHunter یونی ویو می توان در مدارس، پارکینگ ها، مراکز خرید، فرودگاه ها، هتل ها، بیمارستان ها و یا هر صحنه ای با نور کم که کاربران در آن به تصویر رنگی احتیاج دارند استفاده کرد.

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب