آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته UNV از طریق Cloud

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

برای راه اندازی سرویس انتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق Cloud ابتدا از منو وارد بخش تنظیمات (settingsشوید. از منوی سمت چپ گزینه ی Network و سپس EZCloud را انتخاب نمایید. EZCloud را روی حالت On قرار دهید تا فعال گردد.

در مرحله ی بعد به آدرس سایت معرفی شده در بخش Domain Name وارد شوید.

آدرس سایت: en.ezcloud.uniview.com

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

پس از ورود به سایت، به قسمت Sign Up مراجعه کنید.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

طبق تصویر زیر مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

پس از وارد کردن ایمیل، برای دریافت Verification Code برروی گزینه ی Acquire کلیک نمایید و سپس با مراجعه به ایمیل خود کد ارسال شده را دریافت و در قسمت مربوطه وارد نمایید.

در مرحله بعد وارد حساب کاربری خود در سایت en.ezcloud.uniview.com شوید و طبق شکل دستگاه را اضافه نمایید.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

سپس وارد تنظیمات دستگاه خود شده و طبق شکل زیر Register Code را کپی نمایید.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

این کد را برای اضافه کردن دستگاه به حساب کاربری در سایت EZCloud وارد نمایید و یک نام به دستگاه خود اختصاص دهید. سپس روی گزینه ی Add کلیک کنید.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

همان طور که مشاهده می کنید دستگاه به لیست اضافه شده است. برای فعال شدن در صفحه تنظیمات و شبکه مربوط به EZCloud روی گزینه Save کلیک نمایید.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

برای اطمینان از درستی روند این فعالیت، وضعیت دستگاه را در هر دو صفحه تنظیمات و سایت EZColud کنترل نمایید تا Online شده باشد.

پروژه دوربین مداربسته یونی ویو

برای اطمینانمراحل ثبت نام و انتقال تصویر با موفقیت به اتمام رسیده و دستگاه آماده می باشد.

معرفی تکنولوژی SMR یونی ویو

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های نظارت تصویری، هارد دیسکی را با آخرین فناوری ذخیره سازی با نام هارد دیسک SMR تولید و به بازار عرضه کرده است.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: نصب دوربین مداربسته در هتل InterContinental بخارست، رومانی

به دلیل داشتن کیفیت عالی و ویژگی های منحصر به فرد محصولات UNV، InterContinental تصمیم به انتخاب Uniview از بین چندین برند مطرح دوربین مداربسته در سال 2019 کرده است.
Uniview برای این هتل بیش از 1000 دوربین مداربسته تحت شبکه 4K و NVRهای 128 کانال فراهم کرده است. راهکار جدید Uniview جایگزین سیستم امنیتی قدیمی شده است که قادر به برطرف کردن نیازهای در حال رشد این سایت نبود.

ادامه مطلب

پروژه های موفق Uniview: تجهیز هتل های درجه یک قطر به دوربین مداربسته UNV

Uniview کل راهکار نظارت تصویری را برای هتل Millennium Center قطر فراهم کرده است. در این هتل 221 دوربین مداربسته نصب شده که راهرو ها، ورودی و خروجی ها، سالن ها و سایر مکان های کلیدی را پوشش می دهد. تمام مناطق کلیدی را می توان به طور زنده در چندین صفحه به طور همزمان مشاهده کرد. بنابراین در صورت بروز هر حادثه ای، کارمندان امنیتی می توانند به سرعت اقدام کنند.

ادامه مطلب

دوربین مداربسته Omniview

Uniview تولید کننده پیشرو در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های نظارت تصویری در جهان، محصول جدیدی را به عنوان Omniview به بازار عرضه کرده است. این دوربین مداربسته مناسب ترین راهکار برای نظارت پانوراما و پوشش مناطق وسیع می باشد.

ادامه مطلب

نمایشگاه ایپاس 2019

  نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی امنیتی ایپاس از سال 1380 به پیشنهاد سردار فرماندهی وقت نیروی انتظامی شکل گرفت. در همان سال نیز دوره اول نمایشگاه ایپاس 2002 (IPAS 2002) در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی و امنیتی در سالن همایش صدا و سیما برگزار شد. پس از...

ادامه مطلب